Autor

Filip Ogórek

Lista artykułów:

Polski Cukier Start Lublin skorzysta na kryzysie wicemistrza Polski?

Polski Cukier Start w piątek podejmie Śląsk Wrocław (godz. 17.30, transmisja Polsat Sport Extra). Rywale dysponują ogromną siłą rażenia, chociaż mają już na koncie pięć porażek z rzędu.

Barett Benson (Polski Cukier Start): Mecz ze Śląskiem? Będziemy pewni siebie i skoncentrowani

Rozmowa z Barettem Bensonem, koszykarzem Polskiego Cukru Startu Lublin

Platinum Motor Lublin królem transferowego polowania. A co u konkurencji?

Po zdobyciu mistrzostwa Platinum Motor Lublin nie próżnował na rynku transferowym. Jedyne miejsce, które pozostawiłoby sporą dziurę zostało wzmocnione najlepszym dostępnym juniorem. Konkurenci także nie śpią, choć ciężko mówić o spektakularnych ruchach

Liam O’Reilly (Polski Cukier Start): W Lublinie mam wszystko czego potrzebuje

Rozmowa z Liamem o’Reilly, koszykarzem Polskiego Cukru Start Lublin

Dwadzieścia minut i po meczu, Wisła II nie pozostawiła Hetmanowi Gołąb złudzeń

Rezerwy Wisły Grupa Azoty Puławy wsparte zawodnikami pierwszego zespołu gładko pokonały na wyjeździe Hetmana Gołąb. Gospodarze nie wyszli z szatni i już po dwudziestu minutach przegrywali trzema bramkami

Sygnał na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Sygnał Lublin rozgromił w wyjazdowym spotkaniu Sokół Konopnica. Podopieczni Przemysława Drabika od początku kontrolowali przebieg spotkania i coraz mocniej pukają do bram Hummel IV ligi.

Pogrom w trzeciej kwarcie. Polski Cukier Start Lublin pokonał GTK Gliwice [zdjęcia]

Polski Cukier Start pokonał GTK Gliwice 100:93. Lublinianie po przeciętnej pierwszej połowie rozegrali fantastyczną trzecią kwartę, wygraną 36:20. Pozwoliło im to wyjść na prowadzenie, którego nie oddali aż do końcowej syreny.

Jarosław Hampel (Platinum Motor Lublin): Razem stworzyliśmy coś wspaniałego

Świetny sezon w wykonaniu „żółto-biało-niebieskich” został okraszony niemniej efektownym podsumowaniem. Oto co powiedzieli do kibiców mistrzowie Polski po raz ostatni w tym sezonie

Platinum Motor podsumował sezon 2023. Podziękowania dla kibiców za wspaniały rok [zdjęcia]

Platinum Motor Lublin oficjalnie podsumował sezon przy udziale swoich kibiców. Mistrzowie Polski, pomimo niesprzyjającej pogody pożegnali się z fanami.

Platinum Motor Lublin podsumuje mistrzowski sezon

Mistrzowie Polski spotkają się z kibicami na podsumowaniu mistrzowskiego sezonu 2023. Będzie to możliwość do bliższej interakcji z ulubieńcami lubelskiej publiczności.